Skip to main content

Winners

Winners will be emailed their prize before the end of the week.

Draw 33

Name City Prize
Megan Patterson Concordia, KS $100
Byron Brooks Kansas city, MO $100
Paul Lyle Pittsburg, KS $100
Joseph Goetz Hoyt, KS $100
Judy Kirk Liberal, KS $100
Gary Hillard Wichita, KS $100
JOE CARVER IOLA, KS $100
Steven Burns Salina, KS $100
Stan Kinnamon Montezuma, KS $100
Reymundo Salcedo Los Angeles, CA $100

Draw 32

Name City Prize
Jaime Gribble Salina, KS $100
Ryan Klima Concordia, KS $100
Mark Brzon Wichita, KS $100
Robert Tripp Salina, KS $100
Monica Zahn Great bend, KS $100
Michael Esparza Wichita, KS $100
Julie Briner Olathe, KS $100
Stephen Yavornitzki Andover, KS $100
DEWEY BALL PAWNEE ROCK, KS $100
Melissa Adkins Salina, KS $100

Draw 31

Name City Prize
Dick Anderson Wichita, KS $100
Kelsy Coulter Wichita, KS $100
Jennifer Casper Hays, KS $100
EARLVELYA OLSON HARPER, KS $100
Kenneth Swart Haysville, KS $100
Paahau Kaawa Wichita, KS $100
Ben Oleson Drexel, MO $100
Carol Burris Topeka, KS $100
Angela Patton Mcpherson, KS $100
Anthony Edwards Overland park, KS $100

Draw 30

Name City Prize
Clara Mcgaughy Topeka, KS $100
Michael Speck Shawnee, KS $100
Jed Ecord Wichita, KS $100
Darrick Taylor Kansas City, KS $100
Terry Lanham Hutchinson, KS $100
Jason Schmidt Hays, KS $100
Kevin Evans Olathe, KS $100
Shawna McBride Derby, KS $100
Kandee Eidson Sterling, KS $100
Jeff Feil Mcpherson, KS $100

Draw 29

Name City Prize
Barry Wesselowski Independence, KS $100
Grayson Smith White City, KS $100
Jack Wilhite Ottawa, KS $100
Merry Murray Rogers Wichita, KS $100
Jonathan Chestnut Garden City, KS $100
Crystal Freeman Ellinwood, KS $100
Darren DeSelms Wichita, KS $100
Carol Bouska Beloit, KS $100
Misty Vasquez Lyons, KS $100
Michelle Murrin Clay center, KS $100

Draw 28

Name City Prize
William Reiter Hays, KS $100
Sherry Larson Friend, KS $100
Umrbek Yakubov Parkville, MO $100
Thomas Mathis Kcmo, MO $100
Rebecca Coffman Topeka, KS $100
Jennifer Travis Sterling, KS $100
Sandi Massingham Derby, KS $100
Daniel McCullough Topeka, KS $100
Sheri North Wichita, KS $100
Ann Kennalley Wichita, KS $100

Draw 27

Name City Prize
Nancy Mcgoyne Topeka, KS $100
Aileen Rick Kanopolis, KS $100
Hope Brown Salina, KS $100
Connie Lierz Baileyville, KS $100
Paula Long Junction City, KS $100
Carol Tripp Salina, KS $100
Jason Walters Hutchinson, KS $100
Katrina Curry Manhattan, KS $100
Selena Diveley Highland, KS $100
Jeff Burkholder Wichita, KS $100

Draw 26

Name City Prize
Christy Hard Sterling, KS $100
Fran Pivonka Lenexa, KS $100
Casey Dittrick Great Bend, KS $100
David Harder Carbondale, KS $100
Darla Arnold Ottawa, KS $100
Debra David Sharon Springs, KS $100
Elizabeth Davison Holton, KS $100
Clayton Ratzlaff Plains, KS $100
John Lawton Olathe, KS $100
Traci Friesen HUTCHINSON, KS $100

Draw 25

Name City Prize
Jeremy Enfield Valley Center, KS $100
Anthony Goodson Olathe, KS $100
Ryan Lane Augusta, KS $100
Amy Mock Eureka, KS $100
Shelley Fisher Winfield, KS $100
Deborah Dinges Hays, KS $100
Carla Waugh Mankato, KS $100
Kurt Kinder Kansas City, KS $100
Darcie Birk Council Grove, KS $100
Janet Boeger Colby, KS $100

Draw 24

Name City Prize
JOANNA WHITE TECUMESH, KS $100
Richard Baker Tonganoxie, KS $100
Renee Sparenga Maricopa, AZ $100
Jan V Klaus Hays, KS $100
Terry Dannenberg Osborne, KS $100
Jessica Escobar Wichita, KS $100
Daniel Maser Great Bend, KS $100
Pat Jacobs Junction City, KS $100
Stephen Fisher Hays, KS $100
Brian Harding Wichita, KS $100

Draw 23

Name City Prize
Craig Wyant Wichita, KS $100
Gerald Resner Great Bend, KS $100
Beth Gaines Westmoreland, KS $100
Daniel Cannon Great bend, KS $100
Robbie Sobba Pittsburg, KS $100
Cody H Buhler, KS $100
Sheri Owens Topeka, KS $100
Jim Rusconi Kansas City, KS $100
Darren Harris Wichita, KS $100
Ron Moore St John, KS $100

Draw 22

Name City Prize
Kim Wright Kingman, KS $100
Connie Turner Topeka, KS $100
Jamie Raymo Overland park, KS $100
Daniel Chappell Coffeyville, KS $100
Jaime Crockett Udall, KS $100
Elizabeth Allen Winfield, KS $100
Krista Boldra Topeka, KS $100
Scott Smith Overland Park, KS $100
Gregory Schultz Hutchinson, KS $100
Mark Herrington Ozarkie, KS $100

Draw 21

Name City Prize
Tami Shermer Wichita, KS $100
John Scheffer Wichita, KS $100
Chris Boehm Bucyrus, KS $100
CARLA PEREZ PARSONS, KS $100
Rafael Collazo Salina, KS $100
Linda Knudsen Wichita, KS $100
Timothy Cox Goodland, KS $100
Jodi Ediger Newton, KS $100
Yesenia Lopez Liberal, KS $100
Lacey Smith Laharpe, KS $100

Draw 20

Name City Prize
Melvin Morriss Eudora, KS $100
Richard Harrison Wichita, KS $100
Pamela Gibson Manhattan, KS $100
Danny Fehr Wichita, KS $100
Dewayne Lipe Salina, KS $100
Mathias Johann Ulysses, KS $100
Richard Finney Bel Aire, KS $100
Stan Williamson Park city, KS $100
Casey Zechel Holton, KS $100
Steve Jorgensen Hays, KS $100

Draw 19

Name City Prize
Vincent Deason Great bend, KS $100
Tiffany Carter Wichita, KS $100
Lori VanDyne EDNA, KS $100
Kristin Le Wichita, KS $100
Jonathan Babcock Independence, MO $100
Wade Engstrom Wichita, KS $100
Felicia Massey Wichita, KS $100
Lydia Skeen Derby, KS $100
Ferdie Canady Galena, KS $100
Lynette Phelps Topeka, KS $100

Draw 18

Name City Prize
Vanessa Lopez Topeka, KS $100
Kelly Kirk Liberal, KS $100
Victor Symons LIBERAL, KS $100
Aaron Crossfield Rosalia, KS $100
Jennifer Marino Wichita, KS $100
Debra Rortina Salina, KS $100
Troy Evans McPherson, KS $100
Deena Korf Hanston, KS $100
Maria Arras Garden city, KS $100
Rebecca Bailey Wichita, KS $100

Draw 17

Name City Prize
Amy Keeler Great Bend, KS $100
Kenneth Kirk Hutchinson, KS $100
Eugene Hutchinson Olathe, KS $100
Kathe Hamman YATES CENTER, KS $100
Michael Larson Wamego, KS $100
Debra Niccum Salina, XX $100
Phyllis d Mckim Minneapolis, KS $100
Debbie Taylor Topeka, KS $100
Avortia Cook Milford, KS $100
Eugene Clapp Glasco, KS $100

Draw 16

Name City Prize
Cory Rubio Goodland, KS $100
Joe Graham Oketo, KS $100
Joyce Carnoali Leavenworth, KS $100
Eldon Garnett Newton, KS $100
Linda Golubski Kansas City, KS $100
Michael Marr Topeka, KS $100
Whitney Johnson Derby, KS $100
Don Humenik Lenexa, KS $100
Melanie Jolivet Haysville, KS $100
Harold Mortimer Derby, KS $100

Draw 15

Name City Prize
Stacey Harp Belle Plaine, KS $100
Sam Plank Wichita, KS $100
Jennifer Mohan Leavenworth, KS $100
Seth Dewey Hutchinson, KS $100
Carey Lee Augusta, KS $100
Katrina Cole Haysville, KS $100
Candence Almquist Inman, XX $100
James Curtis Weir, KS $100
Lori Kiefer Lawrence, KS $100
Kevin Griep Salina, KS $100

Draw 14

Name City Prize
Sharon Barley Wichita, KS $100
Shelly Teel Salina, KS $100
Rebecca Thompson Williamsburg, KS $100
Margaret Kau Atchison, KS $100
Rebecca Fisher Cheney, KS $100
Sean Jones Towanda, KS $100
Melissa Herr Kansas city, KS $100
Lawrence Bakula Wiclhita, KS $100
Jason Benton Kansas City, KS $100
Lauren Hilton Kansas City, MO $100

Draw 13

Name City Prize
Bruce Green Lenexa, KS $100
Kevin Weir Wichita, KS $100
Terry Lee Wichita, KS $100
Susan Geren Galva, KS $100
Shannon Mutero Wichita, KS $100
Rafael Collazo Salina, KS $100
Debra Kilgore Olathe, KS $100
Tiffany Reeves Salina, KS $100
Carol Taylor Topeka, KS $100
D Philip Olathe, KS $100

Draw 12

Name City Prize
Crystal Defrees Valley Center, KS $100
Travis Daw El dorado, KS $100
Cheryl Christian Hillsboro, KS $100
Cheryl Harrison Liberal, KS $100
Katrina Allin Salina, KS $100
Patricia Winslow Topeka, KS $100
Ginger Reddick Topeka, KS $100
Marcia Grubb Lyons, KS $100
Mark Welch Garden City, KS $100
Tammy Masters Carbondale, KS $100

Draw 11

Name City Prize
Christopher DeMott Arkansas City, KS $100
Debra VanRanken Medicine Lodge, KS $100
Larry Hartman Salina, KS $100
Vesselina Nazareva Overland Park, KS $100
Stacie Damron Madison, KS $100
John Martin Lansing, KS $100
GLENN BUONOMO OLATHE, KS $100
Joleen Arnhold Topeka, KS $100
Scott Cooley Wichita, KS $100
Shawn Ross Wichita, KS $100

Draw 10

Name City Prize
Diane Hadwiger Wichita, KS $100
SANDRA WADE Ellis, KS $100
Debbie Limkr Wakarusa, KS $100
Rocky Littlejohn Valley Center, KS $100
Tara Eckhoff Meriden, KS $100
Shanna Roeder Coffeyville, KS $100
Jeremy Price Wichita, KS $100
Vanessa Burkdoll Beloit, KS $100
Janice Moore St. john, KS $100
Jamie Strifler Salina, KS $100

Draw 9

Name City Prize
Maronda Blankenship Winfield, KS $100
Allison Cabay Eudora, KS $100
Lisa Simmons Vassar, KS $100
Donnie Bradford Scott city, KS $100
Patricia Jones Great Bend, KS $100
Krystal McBee Junction City, KS $100
Deborah Welcher Great bend, KS $100
Joshua Troutman Wichita, KS $100
Evelina Flores Ulysses, KS $100
Jessica Crisler Wichita, KS $100

Draw 8

Name City Prize
Donna Wosylus Wichita, KS $100
Maggie Rudzik Stilwell, KS $100
Renie Rowland Hutchinson, KS $100
Vicki Means Wichita, KS $100
Rhonda Pike Arkansas City, KS $100
Kimberly Helms Cheney, KS $100
Jan Banninger Marquette, KS $100
Don Bolyard Wichita, KS $100
Curtis Raya Hutchinson, KS $100
Yvette Armentrout Spring Hill, KS $100

Draw 7

Name City Prize
DEE ANN BALLEW SALINA, KS $100
Victoria Underwood Liberal, KS $100
Vince Petre Manhattan, KS $100
Robert Schulte Wichita, XX $100
Michael Lintz Augusta, KS $100
Tyler GARCIA WICHITA, KS $100
Patricia Bennett Parsons, KS $100
John Raya Wichita, KS $100
Keely Kropf Lenexa, KS $100
Sylvia Lipe Salina, KS $100

Draw 6

Name City Prize
Kimberly Beery Ottawa, KS $100
Tiffany Anguiano Abilene, KS $100
Sabrina Moeller Blue mound, KS $100
Chad Farrar Garnett, XX $100
Joan Matthews Salina, KS $100
Susan Baker Neodesha, KS $100
Marilou George Spring hill, KS $100
Lanette Gillock Arkansas City, KS $100
Joseph Longbrake Wichita, KS $100
Brennan Crummey Topeka, KS $100

Draw 5

Name City Prize
Paul Kasprzak St Marys, KS $100
Carol Hill Wichita, KS $100
Leigh Ferguson Park city, KS $100
Cassie Mcconkey Wichita, KS $100
Michael Nevills Phoenix, AZ $100
Lea Masters Derby, KS $100
Samantha McCullough Salina, KS $100
Loan Le Wichita, KS $100
Chris Marshall TOPEKA, KS $100
Rebecca Lee Oskaloosa, KS $100

Draw 4

Name City Prize
Melinda Reynard-Lindsay Topeka, KS $100
Melissa Flores Salina, KS $100
Sandi Stiffler Salina, KS $100
Pam Hawthorne Shawnee, KS $100
Danny Lolley Topeka, KS $100
Kimberly Brook Overland Park, KS $100
Astion Lucy Gardner, KS $100
Kari Howard Wichita, KS $100
Darlena Ryan Clay Center, KS $100
John Benaka Topeka, KS $100

Draw 3

Name City Prize
Brenda Heuer Great Bend, KS $100
Jennifer Sherbert Salina, KS $100
Carla Castro Topeka, KS $100
John Hageman Haysville, KS $100
Cheryl Budke Leavenworth, KS $100
Christopher Sawaya Hutchinson, KS $100
Linda Irwin Wichita, KS $100
Danette Chermak Hutchinson, KS $100
Dora Terrell Linwood, KS $100
Jason Fletcher Manhattan, KS $100

Draw 2

Name City Prize
John Summitt Sterling, KS $100
Steven Forrester Salina, KS $100
Kim Griep Salina, KS $100
Paul Abbott III Topeka, KS $100
Sheila Hefner Topeka, KS $100
Cindy Branson Topeka, KS $100
Don Jenks Hutchinson, KS $100
Brian Robinett Parsons, KS $100
Patricia Bonneville Topeka, KS $100
Roberto Hernandez Wichita, KS $100

Draw 1

Name City Prize
Robin Farrar Garnett, KS $100
Janice Becker Greatbend, KS $100
James Hanke Newton, KS $100
Lina Saing Wichita, KS $100
Don Thompson Jr Topeka, KS $100
Amanda VanPielt Weir, KS $100
Kathryn Moulin Topeka, KS $100
Krista Blair Salina, KS $100
Ann Radford Topeka, KS $100
Heather Romaker Hugoton, KS $100

Winners will be emailed their prize before the end of the week.

Draw 17

Name City Prize
Jeff Scherer Wichita, KS $100
Rhiannon Gremmel Salina, KS $100
Cheryl Jacquinot Saint Paul, KS $100
Jim Campion Salina, XX $100
Jon Helvie Larned, KS $100
Theresa Sallaz Olathe, KS $100
Marla Guess Kansas, KS $100
Bradley Gilchrist Topeka, KS $100
Devin Ballenger GARDNER, KS $100
Paul Kasprzak St Marys, KS $100

Draw 16

Name City Prize
Anthony Guzan Kansas City, KS $100
Teresa Burks Wichita, KS $100
Shelly Burton Sublette, KS $100
Destiny Cox Topeka, KS $100
Ron Swihart Wichita, KS $100
Danielle Sanders Wichita, KS $100
Cheryl Keil Topeka, KS $100
Shelly Teel Salina, KS $100
Ryan McCullough Coffeyville, KS $100
Donald J Simons Hays, KS $100

Draw 15

Name City Prize
Gloria Seematter Admire, KS $100
Randy Corwin Hutchinson, KS $100
Kristy Workman Topeka, KS $100
Sandy Lackner Junction City, KS $100
Tara Fore Topeka, KS $100
Debbie Mullane Yates Center, KS $100
Crystal Basurto Wichita, KS $100
STERLING HEDSTROM TOPEKA, KS $100
Wanda Bean Topeka, KS $100
Joe Lopez Kansas city, KS $100

Draw 14

Name City Prize
Sharon Towery Larned, KS $100
Patricia Ratley Hutchinson, KS $100
Roseanne Smallwood Leavenworth, KS $100
Jennifer Travis Sterling, KS $100
Kim Cobb Gardner, KS $100
Don Humenik Lenexa, KS $100
John Burks Wichita, KS $100
CARLA PEREZ PARSONS, KS $100
Gayle Gaulding Shawnee, KS $100
Tiffanny Farfan Great Bend, KS $100

Draw 13

Name City Prize
Tyler Diveley Highland, KS $100
Bethany Engravalle Liberty, MO $100
Kelly Forshee Wichita, KS $100
Larena O'Brien Dighton, KS $100
Betty Russell Junction City, KS $100
Sheri Owens Topeka, KS $100
Wade Engstrom Wichita, KS $100
Jennifer McCloud Lakeport, CA $100
Allison Tripp Topeka, KS $100
Craig Clanton Liberal, KS $100

Draw 12

Name City Prize
Jonathan Brisbin Webb city, MO $100
Caicey Crutcher Hoisington, KS $100
Carleigh Junior Cherokee, KS $100
LAVONNA UNRUH WICHITA, KS $100
Lathda Xayakhom Kansas city, KS $100
Ray Walker Manhattan, KS $100
Kelly Kurt Park City, KS $100
Tina Dwyer Leavenworth, KS $100
Marlin Fields Overland Park, KS $100
Daniel Chappell Coffeyville, KS $100

Draw 11

Name City Prize
Christy Austin Wichita, KS $100
Tina Gregory Kirwin, KS $100
Edward Pingel Arkansas city, KS $100
Danielle Hutchens Topeka, KS $100
Robert Miller Kansas city, KS $100
Darren Morris Arkansas, KS $100
Becky Cameron Ulysses, KS $100
Joe Davis Wichita, KS $100
Barbara Martin Wilsey, KS $100
Michael Esparza Wichita, KS $100

Draw 10

Name City Prize
Derrick Heuer Great Bend, KS $100
Carol Hearne Wichita, KS $100
Larry Hartman Salina, KS $100
Desiree Double Plainville, KS $100
Jason Schmidt Hays, KS $100
Selena Diveley Highland, KS $100
Janet Steinle Salina, KS $100
Deborah Nuss Russell, KS $100
James Yocum Saint Marys, KS $100
Jakob Johnson Arma, KS $100

Draw 9

Name City Prize
Dewayne Lipe Salina, KS $100
Bruce Green Lenexa, KS $100
Julie Klein Dodge City, KS $100
Jamie Crosby Wichita, KS $100
Robert Schulte Wichita, KS $100
Ann Radford Topeka, KS $100
Debra Rortina Salina, KS $100
Jonathan Babcock Independence, MO $100
Adam Mauk Rolla, KS $100
Lisa Buck Topeka, KS $100

Draw 8

Name City Prize
Barry Graham Liberal, KS $100
Darrick Taylor Kansas City, KS $100
JOE CARVER IOLA, KS $100
Susie Hudson Hutchinson, KS $100
Margaret Robinson Wichita, KS $100
Ashley Willits McPherson, KS $100
Lisa Simmons Vassar, KS $100
Travis Head Wichita, KS $100
Patrick Gilbert Junction city, KS $100
Derick Keith Wichita, KS $100

Draw 7

Name City Prize
CONNIE MCCLELLAN WICHITA, KS $100
Emma Crossley Olathe, KS $100
Gayle Hook Olathe, KS $100
Tyler Diveley Highland, KS $100
Linda Irwin Wichita, KS $100
Penny Buek Topeka, KS $100
Randy Barton ATWOOD, KS $100
Sylvia Lipe Salina, KS $100
Patricia Winslow Topeka, KS $100
Jim Serrano Topeka, KS $100

Draw 6

Name City Prize
Lisa Morris Emporia, KS $100
Bryan Dupree Alva, OK $100
Patricia Jones Great Bend, KS $100
Michelle Agnew Wichita, KS $100
Ashley Kruep Salina, KS $100
Kim Wright Kingman, KS $100
Jeremy Fry Auburn, KS $100
Eugene Schulte Benton, KS $100
John Raya Wichita, KS $100
Megan Hailey Gardner, KS $100

Draw 5

Name City Prize
Brenda Heuer Great Bend, KS $100
Mark Tesch Baldwin City, KS $100
David Wilson Emporia, KS $100
Amanda Norgard Salina, KS $100
Myles Arndt Emporia, KS $100
Stephanie Harriman Wahoo, NE $100
Geniese Rymer Lenexa, KS $100
Timothy Jordan Junction city, KS $100
Stacie Valdivia Topeka, KS $100
Kelly Kirk Liberal, KS $100

Draw 4

Name City Prize
Carissia Derr Topeka, KS $100
Daniel Tiemeyer Wichita, KS $100
Mary Grunz St George, KS $100
Sheila Hefner Topeka, KS $100
Charles Mcadams Belle plaine, KS $100
Aaron Crossfield Rosalia, KS $100
Lori Reid Chanute, KS $100
Cayla Hornecker Udall, KS $100
Stephen Fisher Hays, KS $100
Gil Demieville Wichita, KS $100

Draw 3

Name City Prize
Darin Sheffer Manhattan, KS $100
Ryan Becker Council Grove, KS $100
Sheri North Wichita, KS $100
Carolanne Spencer Topeka, KS $100
Christina Madden Topeka, KS $100
Jachline McKnight Wakefield, KS $100
Darcie Birk Council Grove, KS $100
Keisha Boykin-Griffith Junction City, KS $100
Kathryn Moulin Topeka, KS $100
Carol Tripp Salina, KS $100

Draw 2

Name City Prize
Rick Sinclair Haysville, KS $100
Robert Tripp Salina, KS $100
Debbie Edwards Valley Center, KS $100
David Diveley Highland, KS $100
Ronald Coleman Great Bend, KS $100
Angela Patton Mcpherson, KS $100
Michele Mapes Wichita, KS $100
Neil Engle Olathe, KS $100
Monica Snow Great bend, KS $100
John Daniels Emporia, KS $100

Draw 1

Name City Prize
Roger Barnes Topeka, KS $100
Joyce Carnoali Leavenworth, KS $100
Patty Jenks Hutchinson, KS $100
Dorothea Slack Great Bend, Kansas, KS $100
Whitney Mitchell Overland Park, KS $100
Richard Stern Prairie Village, KS $100
Elizabeth Allen Winfield, KS $100
Jeremiah Estrella Hutchinson, KS $100
Natoya Bogunjoko Manhattan, KS $100
Kandee Eidson Sterling, KS $100

Winners will be emailed their prize before the end of the week.

Draw 10

Name City Prize
Ron Swihart Wichita, KS Cash
Teresa Schrock Hutchinson, KS Cash
Ron Kerns Goddard, KS Cash
David Rodriguez Valley Center, KS Cash
Wanita Busch Marysville, KANSAS Cash
Rebecca Wilbur Topeka, KS Cash
John Torrey Manhattan, KS Cash
Melinda Kitchen Pittsburg, KS Cash
Patricia Winslow Topeka, KS Cash
Wade Engstrom Wichita, KS Cash

Draw 9

Name City Prize
Gary Kessler Cherryvale, KS Cash
Linda Koss Kingman, KS Cash
Lynn Swisher Wichita, KS Cash
Julie Morris Garden City, KS Cash
Perry Petersen Reading, KS Cash
April Vickers Wichita, KS Cash
Mike Bingesser Olathe, KS Cash
Matt Thom Lenexa, KS Cash
Charles Young Winfield, KS Cash
Pam Aldrich La Crosse, KS Cash

Draw 8

Name City Prize
Randy Corwin Hutchinson, KS Cash
Wanita Johnson Hutchinson, KS Cash
Chris Parker Lawrence, KS Cash
Barbara Campbell Leavenworth, KS Cash
Alan Hulbert Valley Center, KS Cash
Michelle VonFeldt Great Bend, KS Cash
Sharon Tafolla Newton, KS Cash
Janet Vater Olathe, KS Cash
Ashley Lucas Wichita, KS Cash
Jan Dirks Garden City, KS Cash

Draw 7

Name City Prize
Nicole Plummer South Hutchinson, KS Cash
Patricia Winslow Topeka, KS Cash
Laura Burns Coffeyville, KS Cash
Tammy Reese Kansas City, KS Cash
Angela Hilanthom Lawrence, KS Cash
Colt Mcgillivray Hutchinson, KS Cash
Melvin Hurrelbrink Lawrence, KS Cash
Marc Umbarger Chanute, KS Cash
Ryan Moore Ottawa, KS Cash
Debra Cash Anthony, KS Cash

Draw 6

Name City Prize
Margo Stevens Salina, KS Cash
Talia Juiliano Weir, KS Cash
Joan Matthews Salina, KS Cash
Monica Mendoza Wichita, KS Cash
Jennifer Flock Pawnee Rock, KS Cash
Ava Manche Haven, KS Cash
Randy Cavanaugh Mcpherson, KS Cash
Hollie Blackwell Lansing, KS Cash
Angela Patton Mcpherson, KS Cash
Paul Abbott Iii Topeka, KS Cash

Draw 5

Name City Prize
Randy Hixson Bonner Springs, KS Cash
Sara Shehi Topeka, KS Cash
Jessica Martin Oskaloosa, KS Cash
Jean Talbott Salina, KS Cash
Patricia Hemken Great Bend, KS Cash
Kelly Kirk Liberal, KS Cash
Stan Bocharov Kansas City, MO Cash
Vina Shely Park City, KS Cash
Stacie Stone Great Bend, KS Cash
Jared Koski Elkhart, KS Cash

Draw 4

Name City Prize
Jeffrey Schmidt Fredonia, KS Cash
Bradley Sinkhorn Sedgwick, KS Cash
Jamie Oberg Basehor, KS Cash
Virginia Franz Haysville, KS Cash
Tina Gregory Kirwin, KS Cash
Kunkeo Meunxayakham Kansas City, KS Cash
Mason Armstrong Wichita, KS Cash
Amanda Decou Independence , KS Cash
Patricia Bennett Parsons, KS Cash
Gloria Piedrafita Fresno, CA Cash

Draw 3

Name City Prize
Brandy Jones Wellington, KS Cash
Patrick Swender Chanute, KS Cash
Carol Hearne Wichita, KS Cash
Patricia Jones Great Bend, KS Cash
Melody Schafer Wichita, KS Cash
Kyrie Edwards Valley Center, KS Cash
Shawn Schuman Salina, KS Cash
Carlos Figueroa Olathe, KS Cash
Kacee Cadue Manhattan, KS Cash
Sam Plank Wichita, KS Cash

Draw 2

Name City Prize
Robert Tripp Salina, KS Cash
Joseph Kaberline Topeka, KS Cash
Brad Porter Haysville , KS Cash
Julie Mai Overland Park, KS Cash
Sheri North Wichita, KS Cash
Dawn Frye Topeka, KS Cash
Angie Harding Wichita, KS Cash
Merlin Williams Burlington, KS Cash
Bobby Heinz Great bend, KS Cash
Jim Greenwood Morrowville , KS Cash

Draw 1

Name City Prize
Jaime Gribble Salina, KS Cash
Rita Gwinner Ellsworth, KS Cash
Kathy Robello Derby, KS Cash
Cindy Rawlings El Dorado, KS Cash
Kathryn Moulin Topeka, KS Cash
Niki Modean St George, KS Cash
Hope Brown Salina, KS Cash
Dee Ann Ballew Salina, KS Cash
Robert Stanley Great Bend, KS Cash
Brad Edwards Valley Center, KS Cash